Kupimy powypadkowe

794-169-289

Skupujemy uszkodzone auta

Kupimy auta po stłuczkach, wymagające niewielkich napraw.

Poznań i Wielkopolska. Samochody z niewielkimi uszkodzeniami, po niegroźnych stuknięciach, są także przez nas poszukiwane. Wbrew pozorom, rozbity reflektor, lekkie wgniecenie zderzaka mogą się przyczynić do znacznego obniżenia wartości pojazdu. Zależy jaki to model, marka i rocznik. I przede wszystkim, zależy co jest uszkodzone. W warsztacie naprawczym, przy wstępnej wycenie naprawy po puknięciu, stłuczce, może okazać się, że akurat w tym modelu reperacja jest kosztowna. Sposób naprawy może być skomplikowany, a dodatkowo mogą być też uszkodzone inne systemy, albo bakażnik się nie chce otworzyć/zamknąć.
Zawsze możesz skorzystać z naszej oferty dotyczącej aut powypadkowych. Sprzedajesz stuknięty, kupujesz nowy pojazd i po problemie.


Zadzwoń po wycenę tel.794-169-289
auto handel Poznań

Zgłoszenia on-line
Zgłoś pojazd do sprzedaży

Formularz zgłoszenia do skupu

Szybka wycena pojazdu on-line. Wypełnienie tego krótkiego formularza zajmie tylko 2 minuty. Zaoszczędzisz kilka dni związanych z naprawianiem uszkodzeń, wyszukiwaniem dobrego warsztatu, doświadczonego i dysponującego terminami warsztatu blacharki samochodowej. Po max 30 minutach, prześlemy informację odnośnie wstępnej wartości auta, na podstawie opisu i zdjęć.

Kupujemy w Poznaniu:

  • auta z rozbitymi reflektorami
  • po drobnych stłuczkach
  • wymagających wymiany zderzaków i błotników
  • wymagające napraw blacharsko-lakierniczych
  • z zarysowaniami parkingowymi
  • z wgniecionymi błotnikami
  • z uszkodzoną blacharką ale sprawnym silnikiem

Dlaczego kupujemy uszkodzone auta?

Stracimy na tym mniej niż Ty!

Być może nawet trochę zarobimy. Duże doświadczenie i znajomość aktualnych cen napraw aut po stłuczkach, umożliwia nam dokonanie trafnych kalkulacji i określenia zakresu reperacji. Auta z maymi szkodami komunikacyjnymi są naprawiane i z niewielkim zyskiem. Handel samochodami to niekoniecznie tylko salon dealerski z nowymi modelami, ale także komis aut uzywanych lub też jak to jest w tym przypadku odkupienie auta po stłuczce, naprawa i sprzedaż nowemu właścicielowi. Dysponujemy w ramach autokasacji dostępem do używanych części zamiennych. Dzięki temu naprawa nie jest zbyt kosztowna.

skup aut Poznań
Skup samochodów

O nas

Skup AUTO-HAUS

Skupujemy pojazdy uszkodzone do kasacji lub naprawy. Od ponad 10 lat zajmujemy się odzyskiwaniem części z samochodów wycofanych z eksploatacji, uszkodzonych w wypadkach i stłuczkach, których nie brakuje w Poznaniu. Prowadzimy kasację i złomowanie aut, a przy niewielkich uszkodzeniach prowadzimy naprawy blacharskie i mechaniczne.

794-169-289