Kupimy powypadkowe

794-169-289

O nas - oddział Poznań

Skupujemy auta po stłuczkach, wymagające niewielkich napraw.

Poznań i Wielkopolska. Skup tego typu, zajmujący się autami powypadkowymi, może być i jest częścią dużej gałęzi recyklingu i napraw mechanicznych. wiele firm które zajmują się kasacja i złomowanie pojazdów pozyskują auta nie tylko czekając na telefony od właścicieli aut w swoich biurach, ale także aktywnie poszukując aut rozbitych na aukcjach internetowych oraz za pośrednictwem firm które takie auta ściągają z jezdni. Oczywiście najlepiej jest pozyskać takie auto prosto na drodze autostradzie czy parkingu tam gdzie zostało rozbite ponieważ wiadomo dokładnie jakie było zdarzenie drogowe na czym polegało i jakie są usterki związane z uderzeniem. Na 1000 przypadków kiedy zaistnieje stłuczka bądź duży dzwon, zawsze trafi się kilka aut które są kompletnie rozbite i nie nadają się absolutnie do dalszego wykorzystania. Oczywiście nie nadają się w sensie odzyskiwania części a możliwe jest ich tylko pocięcie zgniecenie rozdrobnienie i wysłanie do huty. Słowem miazga żelastwa które zalega na jezdni w kilku przypadkach na 1000 nie nadaje się kompletnie do skupu aut powypadkowych nadaje się jedynie na złom. Niemniej jednak pozostałe modele które są nieznacznie rozbite bądź uszkodzone częściowo jak najbardziej stanowią przedmiot handlu w skupach aut powypadkowych. Odkupienie takiego auta i zyskanie na jego recyklingu bądź dalszej odsprzedaży wymaga dosyć dobrych wiadomości i doświadczenia w zakresie napraw samochodowych wszelkich typów napraw blacharskich dużych remontów silników wymianę części lakiernictwa przekładek silników . Okazuje się że można bardzo dużo zyskać kupując bardzo tanio lekko uszkodzone auto.


Zadzwoń po wycenę tel.794-169-289
auto handel Poznań

Zgłoszenia on-line
Zgłoś pojazd do sprzedaży

Formularz zgłoszenia do skupu

Na tym właśnie zarabiają tego typu firmy spełniające jednocześnie rolę oczyszczania środowiska z potencjalnych źródeł złomów. W Poznaniu istnieje kilka wiodących firm które zajmują się skupem aut. Działalność handlową prowadzą prowadzą na terenie całego województwa wielkopolskiego oraz województw ościennych województwa dolnośląskiego i kujawsko-pomorskiego a także województwa pomorskiego.

Załatwienie sprawy przebiega bardzo szybko wystarczy zgłosić się do telefonicznie i wskazać miejsce gdzie przebywa auto o spadkowe . Następnie rzeczoznawca bądź osoba która ma odpowiednie doświadczenie sprawdza w jakim stanie jest auto i proponuje cenę. Cenę możemy można także podać albo uzyskać telefonicznie online przesyłając zdjęcia danego pojazdu. Na podstawie zdjęć ocena jego wartości jest oczywiście przybliżona ale w takiej sytuacji możliwe jest podjęcie wstępnej decyzji czy możemy przystąpić do głębszej transakcji. Za auta firmy skupujące, kasacyjne, z auto-złomy, płacą żywą gotówką, na podstawie odpowiednich umów kupna-sprzedaży, załatwiając także dokumenty związane z późniejszym wyrejestrowaniem samochodu.

Za gotówkę:

  • sprzedasz auta z rozbitymi reflektorami
  • po drobnych stłuczkach
  • wymagających wymiany zderzaków i błotników
  • wymagające napraw blacharsko-lakierniczych
  • z zarysowaniami parkingowymi
  • z wgniecionymi błotnikami
  • z uszkodzoną blacharką ale sprawnym silnikiem

Dlaczego kupujemy uszkodzone auta?

Stracimy na tym mniej niż Ty!

Być może nawet trochę zarobimy. Duże doświadczenie i znajomość aktualnych cen napraw aut po stłuczkach, umożliwia nam dokonanie trafnych kalkulacji i określenia zakresu reperacji. Auta z maymi szkodami komunikacyjnymi są naprawiane i z niewielkim zyskiem. Handel samochodami to niekoniecznie tylko salon dealerski z nowymi modelami, ale także komis aut uzywanych lub też jak to jest w tym przypadku odkupienie auta po stłuczce, naprawa i sprzedaż nowemu właścicielowi. Dysponujemy w ramach autokasacji dostępem do używanych części zamiennych. Dzięki temu naprawa nie jest zbyt kosztowna.

skup aut Poznań
Skup samochodów

O nas

Skup AUTO-HAUS

Skupujemy pojazdy uszkodzone do kasacji lub naprawy. Od ponad 10 lat zajmujemy się odzyskiwaniem części z samochodów wycofanych z eksploatacji, uszkodzonych w wypadkach i stłuczkach, których nie brakuje w Poznaniu. Prowadzimy kasację i złomowanie aut, a przy niewielkich uszkodzeniach prowadzimy naprawy blacharskie i mechaniczne.

794-169-289