Kasacja aut Poznań

794-169-289

Złomowanie samochodów

Skupujemy auta przeznaczone na złom, do kasacji

Po totalnym wypadku, z auta zostaje dosłownie kompletny złom. W takim "wypadku" kupimy także w cenie złomu, coś co było kiedyś autem, a teraz jest bryłą metalu, plastiku i szkła. Po odbiór możemy dojechać własnym transportem ( w tym załadunek i rozładunek na złomowisku aut). Załatwiamy wszelkie formalności niezbędne do wyrejestrowania pojazdu oraz wystawimy stosowne zaświadczenia.


Zadzwoń po wycenę tel.794-169-289
skup aut

Zgłoszenia on-line
Zgłoś auto

Formularz zgłoszenia do kasacji aut

Szybka wycena pojazdu on-line. Wypełnienie tego krótkiego formularza zajmie tylko 2 minuty. Po max 30 minutach, prześlemy informację odnośnie wstępnej wartości auta, na podstawie opisu i zdjęć oraz wagi pojazdu.

Oprócz aut kompletnie skasowanych, kupimy także:

  • auta uszkodzone do 30% z możliwością naprawy
  • po drobnych stłuczkach ale z nieznanymi uszkodzeniami
  • wymagających wymiany zderzaków i błotników
  • po dachowaniu
  • auta uszkodzone po zalaniu/powodzi
  • z zatartym silnikiem
  • z uszkodzeniami mechanicznymi

Dlaczego warto?

Oszczędzamy czas

Remont kapitalny auta może kosztować więcej niż nowy model w salonie. Niestety w opcji dużych zniszczeń powypadkowych, trzeba przyjąć do wiadomości, że za zniszczone auto otrzymamy w stacji złomowania aut cenę powiązaną z jego wagą. Dodatkowo możemy liczyćna odszkodowanie OC, z którego wypłacana jest pewna, ustalona przez rzeczoznawcę kwota ( o ile nie spowodowaliśmy tego wypadku my ). Warto pamiętać, że jeśli pojazd w trakcie zdarzenia był prowadzony przez osobę bez uprawnień, lub pod wpływem alkoholu, wówczas ubezpieczyciel może nie wypłacić nam tego odszkodowania.

złomowanie samochodów Poznań
auto-kasacja

O nas

Skup AUTO-HAUS

Skupujemy pojazdy uszkodzone do kasacji lub naprawy. Od ponad 10 lat zajmujemy się odzyskiwaniem części z samochodów wycofanych z eksploatacji, uszkodzonych w wypadkach i stłuczkach, których nie brakuje w Poznaniu. Prowadzimy kasację i złomowanie aut, a przy niewielkich uszkodzeniach prowadzimy naprawy blacharskie i mechaniczne. Kupione przez nas pojazdy są więc ekologicznie utylizowane, części recyclingowane lub doprowadzone do dobrego stanu technicznego i odsprzedawane z niewielką marżą handlową.

794-169-289