Auto-Części-Poznań

794-169-289

Skup aut na części

Kupujemy auta do demontażu

Mamy części zamienne, używane, z gwarancją rozruchową. Wiele osób i warsztatów naprawczych poszukuje dobrych i tanich części zamiennych. Nawet z mocno rozbitego od tyłu BMW, można wymontować sprawny silnik, sprężarkę klimy, alternator, rozrusznik etc. Za nowe, oryginalne części trzeba by drogo zapłacić, ale już te, pozyskane z aut powypadkowych są tańsze o 80%. Zatem, zanim oddasz auto do kasacji, sprawdź naszą ofertę - zapłacimy więcej niż za złom samochodowy.


Zadzwoń po wycenę tel.794-169-289
skup aut na części

Zgłoszenia on-line
Skup na części - zgłoszenia on-line

Formularz zgłoszenia pojazdu

Szybka wycena pojazdu on-line. Wypełnienie tego krótkiego formularza zajmie tylko 2 minuty. Po otrzymaniu wiadomości, natychmiast sprawdzamy stan pojazdu, umawiamy się na wycenę auta. Po max 30 minutach, prześlemy informację odnośnie wstępnej wartości auta, na podstawie opisu i zdjęć.

Auta oferowane na części są bardziej wartościowe gdy:

  • mają nienaruszoną komorę silnika
  • mają wszystkie szyby całe, nie popękane
  • są po dachowaniu, ale nie uderzone
  • pojazd nie był objęty pożarem
  • mają niski przebieg
  • są skonstruowane z poszukiwanych części
  • jest możliwość łatwego przetransportowania wraku

Dlaczego warto?

Samodzielna sprzedaż części z wraku

Czy warto samodzielnie rozebrać auto po wypadku? Oczywiście, jeśli ma się umiejętności, odpowiednie narzędzia, wiedzę o bezpiecznym demontażu, oraz miejsce, można poświęcić czas na wymontowanie z kupy złomu, wartościowych urządzeń, całych systemów ( np. elementów układu wydechowego, filtrów DPF ), amortyzatorów, skrzyni biegów itd. Często auto pozostawione po wypadku w szczerym polu, już po nocy może być zdekompletowane. Nie mniej jednak, aby cała operacja się powiodła, części trzeba sprzedać. Tutaj o ile nie mamy włąsnego komisu z częściami zamiennymi, trzeba wystawiać je na aukcjach lub ogłoszeniach. Czasem trzeba będzie poczekać rok, a czasem kupiec się nie znajdzie.

Kupując samochód na części płącimy hurtem za wszystkie części, gotówką natychmiast.

auto kasacja

O nas

Skup AUTO-HAUS

Skupujemy pojazdy uszkodzone do kasacji lub naprawy. Od ponad 10 lat zajmujemy się odzyskiwaniem części z samochodów wycofanych z eksploatacji, uszkodzonych w wypadkach i stłuczkach, których nie brakuje w Poznaniu. Prowadzimy kasację i złomowanie aut, a przy niewielkich uszkodzeniach prowadzimy naprawy blacharskie i mechaniczne. Kupione przez nas pojazdy są więc ekologicznie utylizowane, części recyclingowane lub doprowadzone do dobrego stanu technicznego i odsprzedawane z niewielką marżą handlową.

794-169-289