Skupujemy powypadkowe auta Poznań

794-169-289

Subaru uszkodzone Poznań
Renault Clio boczna stłuczka
Clio uszkodzenia powypadkowe
Renault powypadkowy
Civic
Subaru automat Poznań
auto na częsci
uszkodzone w cenie złomu
×

Galeria aut powypadkowych Poznań

Skupujemy auta po stłuczkach, wymagające niewielkich napraw.

Skup aut Poznań.


Zadzwoń po wycenę tel.794-169-289
auto handel

Zgłoszenia aut on-line
Zgłoś pojazd do sprzedaży

Formularz zgłoszenia do skupu

Załatwienie sprawy sprzedaży samochodu po stłuczce przebiega bardzo szybko wystarczy zgłosić się do telefonicznie i wskazać miejsce gdzie znajduje się auto. Następnie rzeczoznawca bądź osoba która ma odpowiednie doświadczenie sprawdza w jakim stanie jest pojazd i proponuje cenę. Cenę możemy można także podać albo uzyskać telefonicznie online przesyłając zdjęcia danego pojazdu. Na podstawie zdjęć ocena jego wartości jest oczywiście przybliżona ale w takiej sytuacji możliwe jest podjęcie wstępnej decyzji czy możemy przystąpić do głębszej transakcji. Za auta firmy skupujące, kasacyjne, z auto-złomy, płacą żywą gotówką, na podstawie odpowiednich umów kupna-sprzedaży, załatwiając także dokumenty związane z późniejszym wyrejestrowaniem samochodu.

Za gotówkę:

  • sprzedasz auta z rozbitymi reflektorami
  • po drobnych stłuczkach
  • wymagających wymiany zderzaków i błotników
  • wymagające napraw blacharsko-lakierniczych
  • z zarysowaniami parkingowymi
  • z wgniecionymi błotnikami
  • z uszkodzoną blacharką ale sprawnym silnikiem

Dlaczego kupujemy uszkodzone auta?

95% uszkodzonych w wypadkach aut kupują autokasacje, złomowiska, warsztaty blacharskie pozyskując nieuszkodzone błotniki, zderzaki, drzwi i inne części.

Auta z małymi szkodami komunikacyjnymi są naprawiane i z niewielkim zyskiem. Handel samochodami to niekoniecznie tylko salon dealerski z nowymi modelami, ale także komis aut uzywanych lub też jak to jest w tym przypadku odkupienie auta po stłuczce, naprawa i sprzedaż nowemu właścicielowi. Dysponujemy w ramach autokasacji dostępem do używanych części zamiennych. Dzięki temu naprawa nie jest zbyt kosztowna.

skup aut Poznań
Skup samochodów

O nas

Skup AUTO-HAUS

Skupujemy pojazdy uszkodzone do kasacji lub naprawy. Od ponad 10 lat zajmujemy się odzyskiwaniem części z samochodów wycofanych z eksploatacji, uszkodzonych w wypadkach i stłuczkach, których nie brakuje w Poznaniu. Prowadzimy kasację i złomowanie aut, a przy niewielkich uszkodzeniach prowadzimy naprawy blacharskie i mechaniczne.

794-169-289