Naprawa aut Poznań

794-169-289

Skup aut uszkodzonych w wypadkach

Kupimy auta do napraw mechanicznych i blacharskich

Kupimy i naprawimy Twoje auto. Zajmujemy się także rewitalizacją pojazdów po stłuczkach i z uszkodzeniami powstałymi w zdarzeniach drogowych lub parkingowych.


Zadzwoń po wycenę tel.794-169-289
skup aut

Zgłoszenia on-line
Zgłoś auto

Formularz zgłoszenia do skupu

Szybka wycena pojazdu on-line. Wypełnienie tego krótkiego formularza zajmie tylko 2 minuty. Możesz zaoszczędzić kilka dni i wiele niekoniecznie dobrych emocji związanych z naprawianiem uszkodzeń, wyszukiwaniem dobrego warsztatu i doświadczonego i dysponującego terminami warsztatu blacharki samochodowej. Po max 30 minutach, prześlemy informację odnośnie wstępnej wartości auta, na podstawie opisu i zdjęć.

Oprócz aut sprawnych i bezwypadkowych, kupimy także:

  • auta uszkodozone do 30% z możliwością naprawy
  • po drobnych stłuczkach ale z nieznanymi uszkodzeniami
  • wymagających wymiany zderzaków i błotników
  • po dachowaniu
  • auta uszkodzone po zalaniu/powodzi
  • z zatartym silnikiem
  • z uszkodzeniami mechanicznymi

Dlaczego warto?

Oszczędzamy czas

Czas to więcej niż pieniądze. Nie trzeba kończyć studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu aby docenić rzetelne usługi wyceny oraz dobrą ofertę handlową. To czego w małej części można dowiedzieć się po samodzielnych próbach sprzedaży auta z uszkodzeniami powypadkowymi, my już wiemy od dawna. Wiedza iż koszty i czas kapitalnej naprawy pojazdu są warte tyle co 1/4 ceny nowego auta. Świadomość, że ofertowanie zdezelowanego, unieruchomionego samochodu, z perspektywą odnowienia badań technicznych - jest mocno utrudnione. Ta wiedza może pochłonąć kilka miesięcy oraz sporą dozę emocji. Na dodatek w efekcie auto nadal stoi niesprzedane w warsztacie lub na placu.

naprawa aut POznań
auto-kasacja

O nas

Skup AUTO-HAUS

Skupujemy pojazdy uszkodzone do kasacji lub naprawy. Od ponad 10 lat zajmujemy się odzyskiwaniem części z samochodów wycofanych z eksploatacji, uszkodzonych w wypadkach i stłuczkach, których nie brakuje w Poznaniu. Prowadzimy kasację i złomowanie aut, a przy niewielkich uszkodzeniach prowadzimy naprawy blacharskie i mechaniczne. Kupione przez nas pojazdy są więc ekologicznie utylizowane, części recyclingowane lub doprowadzone do dobrego stanu technicznego i odsprzedawane z niewielką marżą handlową.

794-169-289